O nas Cennik

Odzyskaj swoje należności

Zarejestruj się

Skup wierzytelności

Skuteczny sposób na odzyskanie pożyczonych pieniędzy

Problem długów związany jest nie tylko z gospodarką rynkową, choć oczywiście ten system generuje ich najwięcej. Jest to wynikiem ogromnej konkurencji (współcześnie już globalnej), pod której presją podmioty gospodarcze prowadzą swoją działalność. Wiele decyzji podejmowanych w warunkach stresu jest błędnych. Te nietrafione najczęściej prowadzą do bankructw i długów. Odzyskiwanie długów to przedsięwzięcie wymagające nie tylko wiedzy i pieniędzy, ale także i czasu. Jednakże wiele przedsiębiorstw nie może sobie pozwolić na utratę drogocennego czasu. Wolą one zlecić odzyskanie wierzytelności profesjonalnej firmie, a same zająć się pracą, aby nie podzielić losu swoich zadłużonych partnerów. Obecnie równie popularne staje się wystawienie długu na specjalistycznej giełdzie wierzytelności. Na giełdzie mogą być wystawione różnego rodzaju długi, od niezapłaconych faktur po nakazowe wyroki sądowe.

Na rynku działa wiele przedsiębiorstw, które prowadzą giełdy wierzytelności. Firma Mały Dług to profesjonalista w zakresie odzyskiwania długów. Prowadzimy na swojej platformie giełdę wierzytelności i możemy pochwalić się ogromną skutecznością w odzyskiwaniu długów. Wynika ona nie tylko z wiedzy i zdobytego przez lata doświadczenia, ale także z indywidualnego podejście do każdego zlecenia z zakresu odzyskiwania pieniędzy. Doradcy firmy każdorazowo analizują każdą sprawę i starają się doradzić najbardziej optymalne rozwiązanie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów odzyskania długu jest jego wystawienie na giełdzie wierzytelności.

Giełda długów – skup wierzytelności

Giełda wierzytelności to nowoczesne i bardzo pomocne rozwiązanie dla wszystkich osób, które posiadają jakichkolwiek dłużników. Giełda długów to idealne wyjście dla klientów, którzy chcą odzyskać dług, nie tracąc czasu i bez zaangażowania dodatkowych kosztów. Zasada działania giełdy jest tak prosta, jak i genialna. Informację o dłużniku, charakterze i wielkości długu podajemy do publicznej wiadomości na platformie firmy Mały Dług. Współczesne systemy giełd długów oferują nam dwa warianty sprzedaży wierzytelności. Możemy wystawić dług w konkretnej cenie lub w formie aukcji. Giełda długów w dobie Internetu to bardzo skuteczny sposób na zarządzanie wierzytelnościami według swoich własnych preferencji. Doradcy firmy Mały Dług wskazują, że wielu dłużników po zamieszczeniu ich w publicznej bazie, reguluje swoje należności. Wystawienie długów na giełdzie wpływa na nich mobilizująco. Giełda wierzytelności oferuje nam pełne zarządzanie i obrót wierzytelnościami. Możemy w każdej chwili wycofać z giełdy wierzytelność, która została uregulowana, bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystawienie długu na giełdzie jest bezpłatne. Na giełdzie możliwy jest obrót różnego rodzaju wierzytelnościami.

Giełda wierzytelności – kontrola finansowa partnerów

Giełda długów to także skuteczne narzędzie wykorzystywane w kontroli wiarygodności finansowej firm w zakresie podjęcia przyszłej współpracy. Wystawienie długu na giełdzie wierzytelności to informacja dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych współpracą z danym podmiotem. Na pewno znalezienie się na giełdzie wierzytelności nie buduje wiarygodności firmy. Ponadto giełda to idealne rozwiązanie dla firm, które zajmują się profesjonalnym skupowaniem długów. Giełda działa zgodnie z przepisami prawa, ponieważ skupowanie długów jest uregulowanym w przepisach prawa biznesem.


Transakcje

Jesteśmy członkiem

Kontakt

  • Boni Debitum Sp. z o.o.
  • ul. Wołoska 9
  • 02-583 Warszawa
  • KRS 385466
  • NIP 7123245889
  • REGON 060760276
  • mail: bok@malydlug.pl
  • tel.: 792 868 337
  • fax: 22 852 05 52
  • Copyright © 2013 Mały Dług. Realizacja: Progris.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość